Empregamos cookies propias e de terceiros para mellorar os nosos servizos. Se continuas navegando consideramos que aceptas o seu uso.
Podes obter máis información aquí.

Aceptar
Campamento de Verán (Ludoteca) 2018
  • Administrador

Campamento de Verán (Ludoteca) 2018

As inscricións e documentación entregaranse nas instalacións da Entidade Local de bembrive ou na Ludoteca.

Poden atopar os impresos e a información no taboleiro de anuncios desta páxina web, no seguinte enlace:

http://bembrive.org/uploads/taboleiro/campamento-de-ver--n-2018-ok.pdf 


Infórmase que durante os meses de xuño e setembro a actividade desenvolverase no primeiro andar do edificio sede da Entidade Local de Bembrive (Praza Mosteiro, núm. 1). Sen embargo, os meses de xullo e agosto realizarase no Colexio CEIP Chans (Camiño da Área do Lecer, 2 - Bembrive).


LISTA DE ADMITIDOS NO MES DE XUÑO:

  1. Luna Izaguirre Costas
  2. Roi Taboada Prieto
  3. Eire Taboada Prieto
  4. Antón Costas Pérez
  5. Iria Feijoo Caride
  6. Nicolás Feijoó Caride
  7. Aroa Gómez Martínez
  8. Hugo Pazo Fernández
  9. Hugo Franco Bouzas
  10. Eliot Vila Abalde
  11. Arturo Gómez Cabaleiro
  12. Ayla Rodríguez Ballesteros
  13. Laura Pérez Rúa
  14. Aitana Pérez Rúa
  15. Daniel Clemente Alonso
  16. Yaiza Comesaña Costas
  17. Gabriel Taboada Monteira
  18. Mateo Goiriz Rilova
  19. Yoel Serantes Suárez
  20. Aroa Serantes Suárez

LISTA DE ADMITIDOS NO MES DE XULLO:

    1. Luna Izaguirre Costas
    2. Miguel Bamio Alonso
    3. Adriana Lamas Gotiez
    4. Ian Goyanes Romero
    5. Antón Costas Pérez
    6. Vera Rodríguez Álvarez
    7. Sabela López Naveiras
    8. Iria Feijoo Caride
    9. Nicolás Feijoó Caride
    10. Gabriela María Chianese Iglesias
    11. Aroa Gómez Martínez
    12. Mencía Vila Bastero
    13. Celia Vila Bastero
    14. Carme Vila Bastero
    15. Hugo Pazo Fernández
    16. Hugo Franco Bouzas
    17. Eliot Vila Abalde
    18. Brais Blanco Dalmeida
    19. Gorka Blanco Dalmeida
    20. Arturo Gómez Cabaleiro
    21. Ashley Gómez Cabaleiro
    22. Xián Costas Deza
    23. Noa Posada Rodríguez
    24. Anxo Pérez Iglesias
    25. Izan Rial Otero
    26. Ayla Rodríguez Ballesteros
    27. Candela Matínez Alonso
    28. Laura Pérez Rúa
    29. Aitana Pérez Rúa
    30. Lucía Diéguez Rúa
    31. Álvaro Diéguez Rúa
    32. Daniel Clemente Alonso
    33. Anxo Iglesias Alonso
    34. Martín Iglesias Mouzo
    35. Adriana Iglesias Mouzo
    36. Cíes Teniente Pérez
    37. Gael López Fernández
    38. Carla Alono Álvarez
    39. Lucía Becerra Rodríguez
    40. Iago Becerra Rodríguez
    41. Martina Fortes Arce
    42. Noa Cerviño Álvarez
    43. Yaiza Comesaña Costas
    44. Pablo Portela Rodríguez
    45. Jose Enrique López Jimenez
    46. Gabriel Taboada Monteira
    47. Mateo Goiriz Rilova
    48. Lena Iglesias Álvarez
    49. Uxía Fernández Cendón
    50. Ángela Querci Mosquera
    51. Eloi Silva Míguez
    52. Xabier Silva Míguez
    53. Joaquin Pereira Dos Anjos
    54. María de los Ángeles Dos Anjos Dos Anjos
    55. Breixo Freiría Fernández
    56. Xacobe Freiría Fernández
    57. Nombre y Apellidos del niño/a
    58. Martín Coello Ocampo
    59. Uxía Lamela Oliveira
    60. Alba Lamela Oliveira
    61. Nicolás González Villa
    62. Lucas González Villa
    63. María Docampo Álvarez
    64. Xian Docampo Álvarez
    65. Xián Bendaña Pérez
    66. Eire Bendaña Pérez
    67. Yoel Covelo Martínez
    68. Idaira Gonmzález Valverde
    69. Antón Rodríguez Hernández
    70. Iago Gulín Vila
    71. Lois Rivas Vila
    72. Oliver Lorenzo Vila
    73. Yerai Lorenzo Vila
    74. Érika Grande Avendaño
    75. Adrián Grande Avendaño
    76. Carlota Grandal Soliño
    77. Sabela Gómez Barreiro
    78. Lucas Zabaleta Verde
    79. Martín Zabaleta Verde
    80. Alejandra Comesaña Beiro
    81. Esteban Comesaña Beiro
    82. Martina Domínguez Caride
    83. Benjamín Verde Posada
    84. Miguel Dueñas Zabaleta
    85. Marlen Mbaye Carballido
    86. Valentina Sánchez Rodríguez
    87. Antía Cedrés Rodríguez
    88. Xiana Vieites Abalde

    LISTA DE ADMITIDOS NO MES DE AGOSTO:

  1. 1. Luna Izaguirre Costas
  • Roi Taboada Prieto
  • Eire Taboada Prieto
  • Adriana Lamas Gotiez
  • Ian Goyanes Romero
  • Antón Costas Pérez
  • Vera Rodríguez Álvarez
  • Iria Feijoo Caride
  • Nicolás Feijoó Caride
  • Iria Gómez Martínez
  • Aroa Gómez Martínez
  • Mencía Vila Bastero
  • Celia Vila Bastero
  • Carme Vila Bastero
  • Pablo González Feernández
  • Hugo González Fernández
  • Uxía Lamas Fernández
  • Eliot Vila Abalde
  • Brais Blanco Dalmeida
  • Gorka Blanco Dalmeida
  • Arturo Gómez Cabaleiro
  • Ashley Gómez Cabaleiro
  • Noa Posada Rodríguez
  • Anxo Pérez Iglesias
  • Izan Rial Otero
  • Ayla Rodríguez Ballesteros
  • Daniel Clemente Alonso
  • Martín Iglesias Mouzo
  • Adriana Iglesias Mouzo
  • Gael López Fernández
  • Carla Alono Álvarez
  • Roque Fernández Costas
  • Yaiza Comesaña Costas
  • Jose Enrique López Jimenez
  • Gabriel Taboada Monteira
  • Lena Iglesias Álvarez
  • Uxía Fernández Cendón
  • Joaquin Pereira Dos Anjos
  • María de los Ángeles Dos Anjos Dos Anjos
  • Breixo Freiría Fernández
  • Xacobe Freiría Fernández
  • Nicolás González Villa
  • Lucas González Villa
  • Idaira Gonmzález Valverde
  • Iago Gulín Vila
  • Lois Rivas Vila
  • Carlota Grandal Soliño
  • Sabela Gómez Barreiro
  • Martina Domínguez Caride
  • Valentina Sánchez Rodríguez
  • Hugo Pereira Caride

  • LISTA DE ADMITIDOS NO MES DE SETEMBRO:
      1. Luna Izaguirre Costas
      2. Roi Taboada Prieto
      3. Eire Taboada Prieto
      4. Antón Costas Pérez
      5. Iria Feijoo Caride
      6. Nicolás Feijoó Caride
      7. Iria Gómez Martínez
      8. Aroa Gómez Martínez
      9. Eliot Vila Abalde
      10. Daniel Clemente Alonso
      11. Joaquin Pereira Dos Anjos
      12. María de los Ángeles Dos Anjos Dos Anjos
      13. Antía Cedrés Rodríguez

    Sede da ELM de Bembrive: https://www.google.es/maps/place/Entidad+Local+Menor+De+Bembrive/@42.2049181,-8.6861067,574m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0xd25883f2a6fb015:0x24da40a4905b5a2b!8m2!3d42.2045843!4d-8.6877804 Colexio Público Chans, Bembrive: https://www.google.es/maps/place/CEIP+de+Chans-Bembrive/@42.1964418,-8.67637,19z/data=!4m5!3m4!1s0xd25886933080a15:0xadc1b485ae39f505!8m2!3d42.1964349!4d-8.6767294

    Comeza

    25·06·2018 ás 08:30

    Remata

    07·09·2018 ás 14:30

    Ubicación

    Xuño e setembro: Sede da Entidade Local de Bembrive (Praza Mosteiro 1) / Xullo e Agosto: Colexio Chans (Cño. Área do Lecer, 2)

    Regresar

    Rexistro

    As Asociacións e Empresas poden rexistrarse para disfrutar do seu propio espazo privado na nosa web. Envía o formulario de solicitude e, unha vez revisado, enviarémoste os teus datos de acceso. Moitas grazas por colaborar!


    Close